WYKWINTNOŚĆ ELEGANCJA NOWOCZESNOŚĆ PROFESJONALIZM

catering: Referencje / Nasz zespół / Oferta

studniówka 2013 ILO Premiera Mercedesa klasy S 2013

Catering

Firma cateringowa u.studio rozpoczęła działalność w roku 2008. Początkowo głównie realizowane były mniejsze cateringi, imprezy okazjonalne i spotkania biznesowe. Później dzięki dynamicznemu rozwojowi, firma osiągnęła wiele sukcesów, rozbudowała zaplecze techniczne i zespół. Obecnie dysponujemy dwoma profesjonalnymi kuchniami i realizujemy cateringi nawet dla 1000 osób. Zawsze dbając o najwyższą jakość, smak i świeżość serwowanych dań

Referencje

Oferta

Eventy

Obsługa Eventów to nasza specjalność. Stawiamy na oryginalność i ciekawy wygląda. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i niekonwencjonalnymi rozwiązaniami dzięki czemu zawsze zaskakujemy klientów. Oczywiście pozytywnie. Często łączymy nowoczesny styl z tradycyjną kuchnią. Premiery, gale, prezentacje to dla nas codzienność.

Lunche

Lunch to coraz bardziej popularna i ważna forma spotkań. Zarówno biznesowych jak i prywatnych. Realizując je dbamy aby było smacznie, zdrowo i szybko. Często organizowane są w nietypowych miejscach, jednak jesteśmy elastyczni i zawsze dajemy radę.

Konferencje

Obsługa konferencji to zawsze wyzwanie. Catering jest jedynie dodatkiem, nie może przeszkadzać gościom ale musi być smaczny i apetyczny. Wiemy jak to pogodzić.

Uroczysta kolacja, bankiet

Uwielbiamy wyzwania i obsługę spotkań na najwyższym poziomie. Jest to zawsze możliwość pokazania swoich możliwości. Świeże kwiaty, piękna zastawa i wykwintne menu. To zawsze wyzwanie.

Wesela

Coraz częściej nasi klienci wybierają niekonwencjonalne i specjalne miejsca do organizacji uroczystości. My ich wspomagamy organizując elegancką i wykwintną obsługę cateringową. Dzięki ogromnemu doświadczeniu w organizacji nietypowych cateringów jesteśmy w stanie pracować w każdym miejscu. Dysponujemy halami namiotowymi, stołami, krzesłami i wszelkim niezbędnym sprzętem. Wystarczy wskazać nam miejsce.

Pobierz przykładowe menu

Imprezy firmowe

Mamy mnóstwo klientów, którzy docenili nasze zaangażowanie w obsługę cateringową imprez firmowych. Catering podczas imprez firmowych musi być zawsze dopasowany do potrzeb klienta, specjalne menu i często trudne warunki pracy.