STYL PROFESJONALIZM ELEGANCJA NOWOCZESNOŚĆ

FASHION: MODA / MODELKI / MODELE / HOSTESSY / POKAZY

Kompleksowo organizujemy wydarzenia z branży fashion. Współpraca z projektantami, modelkami i modelami oraz posiadana technika sceniczna (nagłośnienie, oświetlenie, multimedia, podesty, itp.) pozwalają na stworzenie profesjonalnego pokazu na europejskim poziomie.

Pokazy w salonach
Organizujemy otwarcia nowych butików oraz indywidualne imprezy okolicznościowe. Dostarczamy niezbędny sprzęt techniczny do realizacji, dostosowując scenografię do charakteru, wydarzenia oraz salonu. Dbamy kompleksowo o każdy szczegół wydarzenia i przewidujemy to, co może się zdarzyć.

Ekskluzywne pokazy mody
Każdy pokaz mody jest swoistym show. Składają się na niego elementy takie jak światła, muzyka, choreografia i scenografia. Najważniejszym elementem i punktem uwagi wszystkich gości jest wybieg i prezentowana na nim kolekcja odzieży, którą uzupełniają modelki i modele. Spełniamy oczekiwania najbardziej wymagających marek tj. Hexeline, Tru Trussardi, Deni Cler. Zawsze dbamy o dobry wizerunek klienta i tak aby jej wizerunek nie został naruszony.

Pokazy mody podczas imprez firmowych
Jako jedną z atrakcji podczas imprez okolicznościowych proponujemy obejrzenie pięknych kobiet w pięknych strojach. Show w wykonaniu tych „najpiękniejszych” jest mile wspominanym elementem wieczoru. Współpracujemy z laureatkami konkursu piękności Miss Polski oraz jesteśmy organizatorem pokazów z udziałem szczecińskich Miss.

Pokazy z udziałem projektantów mody
Jedne z najciekawszych pokazów mody. Kolekcje nigdzie wcześniej nie publikowane, jedyne w swoim rodzaju i trudno dostępne. Tworzone z reguły ręcznie, z tkanin specjalnie sprowadzanych, pojedyncze sztuki modeli. Dzięki ogólnopolskiemu konkursowi Gryf Fashion Show, jako jedyni w regionie, posiadamy liczną bazę projektantów mody nie tylko z regionu ale i całej Polski. Promujemy młodych projektantów i chętnie pokazujemy ich kolekcje przy rożnych okazjach. (GFS – pokaz szczecińskich projektantów, Festiwal Piękna w Płocku – pokazy kolekcji polskich projektantów prezentowane na najpiękniejszych kobietach w Polsce).

Pokazy „show room”
Dzięki odpowiednim pomieszczeniom i zapleczu, w Valentino Ristorante (Szczecin), organizujemy kontraktacje dla producentów odzieży i właścicieli butików zainteresowanych kupnem danych modeli.

Agencja modelek
posiadamy największą bazę twarzy w regionie: modelki, fotomodelki, modele, fotomodele, dzieci oraz osoby starsze.