KREATYWNOŚĆ SKUTECZNOŚĆ

GRAFIKA: WEB DESIGN / SESJE ZDJĘCIOWE / POLIGRAFIA / IDENTYFIKACJA WIZUALNA

WEB DESIGN

Profesjonalne tworzenie stron internetowych to wymóg naszych czasów. Codziennie tysiące ludzi wykorzystuje Internet w poszukiwaniu stron internetowych oferujących potrzebne im towary bądź usługi. Czynność ta stała się już standardem, strony internetowe są bowiem najkrótszą drogą w kontaktach klient - sprzedawca, producent, kooperant. Nowoczesne strony www stały się jedyną skuteczną metodą promocji firmy.

SESJE ZDJĘCIOWE

W każdej sesji oprócz fotografa uczestniczą także specjaliści odpowiedzialni za stylizację oraz jeżeli sesja tego wymaga specjaliści od makijażu. Dysponujemy sprzętem zarówno cyfrowym jak i analogowym, który dopasowujemy do wymagań wykonywanej sesji. Współpracujemy z najlepszymi fotografami, którzy podczas sesji dbają również o komfort i dobre samopoczucie modeli.

POLIGRAFIA

Oferujemy Państwu również usługi z zakresu poligrafii. Chętnie zaprojektujemy reklamy prasowe, ulotki, plakaty reklamowe, wizytówki oraz wszelkie inne materiały, które przyczynią się do promocji Państwa firmy na rynku. Nasza firma do każdego projektu podchodzi indywidualnie, dzięki czemu nasze projekty są oryginalne i niepowtarzalne.

IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Każda firma chcąc pokonać konkurencję powinna się na rynku wyróżniać. Dobrze przygotowana wizualna strona firmy sprawia, że ta jest lepiej rozpoznawalna przez konsumentów oraz wzbudza wśród nich większe zaufanie. Po przeprowadzeniu audytu danej firmą, zawsze staramy się znaleźć dla niej idealną kreację.