PROFESJONALIZM ELEGANCJA DOŚWIADCZENIE ZADOWOLENIE

O nas: Kalendarium / Usługi cateringowe / Współpraca / Referencje

u.studio to agencja eventowa zdobywająca swoje doświadczenie od 2001 roku. Działamy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, specjalizując się w kompleksowej organizacji imprez firmowych oraz obsłudze technicznej.

u.studio to przede wszystkim zgrany team wyposażony w nowoczesny sprzęt, który z pasją i zaangażowaniem podejmuje wszelkie wyzwania starając się organizować imprezy i inne wydarzenia zgodnie z wymaganiami naszych klientów. Indywidualizm, pomysłowość i otwartość, w połączeniu z kompetencją oraz profesjonalizmem, gwarantuje Państwu zadowolenie oraz pełen sukces!

Kalendarium

Umieszczamy tutaj informacje o wybranych imprezach organizowanych przez naszą agencję.

2015

2014

2013

studniówka 2013 ILO lokalne grupy rybackie Premiera Mercedesa klasy S 2013

2012

noc naukowców 2012 fabryka marzeń mercedes

2011

2010

2009

Usługi cateringowe

Organizując różnego rodzaju wydarzenia nie można zapomnieć o profesjonalnym cateringu, dostosowanym do konkretnej sytuacji. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem cateringowym, a co ważne również – bogatym doświadczeniem. Nasze usługi cateringowe to zarówno duże bankiety, jak i kameralne, ekskluzywne spotkania.

Jesteśmy przygotowani na profesjonalne spotkania biznesowe, firmowe oraz konferencje, które dzięki odpowiedniemu wyposażeniu i zapleczu mogą być dopięte na ostatni guzik, sprawiając najwyższą satysfakcję wszystkim uczestnikom danego wydarzenia. Nasza firma prowadzi dwa bufety, dzięki czemu jedzenie jest zawsze smaczne i świeże. Dodatkowo dysponujemy eleganckimi salami, które sprzyjają długim naradom, negocjacjom oraz rozmowom między partnerami biznesowymi.

Dobór odpowiedniego menu do miejsca, charakteru wydarzenia (np. duże bankiety czy kameralne spotkania firmowe lub biznesowe) oraz też pory roku, to tylko niektóre elementy na jakie trzeba zwrócić uwagę. Służymy Państwu swoim doświadczeniem, a sala bankietowa czeka na Państwa wizytę. Nasze usługi cateringowe to:

Nasza firma cateringowa dzięki ogromnemu doświadczeniu i możliwości wykorzystania profesjonalnego sprzętu gastronomicznego może zrealizować bankiety nawet dla ponad tysiąca osób! Przygotowujemy bankiety, uroczystości rodzinne oraz inne specjalne wydarzenia. Jesteśmy również w stanie przygotować posiłki w miejscu wybranym przez klientów.

Oprócz skorzystania z usług cateringowych firmy u.studio, aby uzyskać więcej informacji o salach konferencyjnych, bankietowych oraz prowadzonych działaniach gastronomicznych zapraszamy do kontaktu.

Współpraca

Zapraszamy do współpracy. Nasza agencja posiada ogromne doświadczenie zdobyte dzięki wspólnym działaniom z najlepszymi firmami, liderami w swoich branżach. Zrealizowaliśmy mnóstwo akcji promocyjnych oraz eventów w całej Polsce. Koordynujemy akcje w wielu miastach jednocześnie, zapewniając kompleksową obsługę. Tak samo ważne są dla nas duże projekty, przedsięwzięcia jak i mniejsze akcje promocyjne. Wykwalifikowany i kompetentny zespół zapewnia pełen profesjonalizm realizowanych projektów.

Referencje