STYL DOŚWIADCZENIE PROFESJONALIZM NOWOCZESNOŚĆ

Promocja: W centrach handlowych / współpraca z mediami / Animatorzy - hostessy / Organizacja konferencji prasowych / W klubach

Reklama mobilna

Nissan Patrol GR + przyczepa reklamowa

Promocja w centrach handlowych (akcje promocyjne)

Realizacja akcji promocyjnych i jej powodzenie zależy od osób mających kontakt z klientem i prezentującym dany produkt. Każda akcja promocyjna produktu ma na celu zwiększenie sprzedaży danego produktu lub usługi. Ostatnim ogniwem realizacji akcji promocyjnej są hostessy / hostmeni. Zawsze dbamy o to aby byli dobrze przygotowani do pracy, przed każdą misją odbywa się spotkanie, na którym omawiane są szczegóły akcji, zakres i cel jaki chcemy osiągnąć. Nasze hostessy posiadają aktualne książeczki zdrowia.

Współpraca z mediami

Zajmujemy się kontaktem z mediami (telewizja, prasa, radio, internet) i pozyskiwaniem ich patronatu przy różnego rodzaju wydarzeniach. W zależności od wielkości oraz zasięgu imprezy nawiązujemy współpracę z odpowiednimi nośnikami informacyjnymi, o zasięgu regionalnym i ogólnopolskim.

Animatorzy / hostessy

Ostatnim ogniwem realizacji akcji promocyjnej są hostessy, hostmeni oraz animatorzy. Zawsze dbamy o to aby byli dobrze przygotowani do pracy, posiadali niezbędne dokumenty (aktualne książeczki zdrowia) a przed każdą „misją” przeprowadzamy spotkanie, na którym omawiane są szczegóły akcji, zakres i cel jaki chcemy osiągnąć.

Animatorzy
Zapewniamy osoby które pracują z dziećmi w kącikach zabaw, przeprowadzają różnego rodzaju animacje nie tylko dla najmłodszych. Nieodzownym elementem pracy animatorów jest ich stylizacja (św. Mikołaj, Śnieżynka, Skrzaty, oraz tematyczne np. Pani Wiosna i inne, na zlecenie). Współpracujemy również z „artystami ulicy” (m.in.: szczudlarze, mimowie, poskramiacze ognia), którzy zawsze gwarantują niebanalne i niezapomniane show.

Hostessy / hostmeni
Złamaliśmy stereotyp wizerunku hostessy. Dla nas hostessa to osoba o miłej aparycji, pracująca w okresie wystaw targów czy innych imprez tematycznych, która reprezentuje daną firmę, dbając o pozytywny wizerunek naszego klienta.

Organizacja konferencji prasowych

Na zlecenie klienta, kompleksowo przygotowujemy spotkania z prasą, w celu zwiększenia promocji danego wydarzenia. Od przygotowania projektu zaproszeń oraz akredytacji dla dziennikarzy, przez zorganizowanie miejsca konferencji, technicznych elementów (nagłośnienie, oświetlenie) po catering dla uczestników. Proponowana przez nas kompleksowa organizacja konferencji pozwoli Ci nie zaprzątać sobie głowy takimi elementami, jak np. sala konferencyjna. Po prostu przedstaw nam swoje potrzeby, a my zajmiemy się resztą.

W klubach

Dzięki ogromnej bazie twarzy jaką posiadamy w naszej agencji, możemy dobrać idealnych promotorów. Promocja w klubach nocnych to specyficzne działania reklamowe przeprowadzane w specyficznych warunkach. Dobór osób, ich działań, strojów, gadgetów odpowiednio dobranych do charakteru akcji są gwarancją powodzenia akcji.