NOWOCZESNOŚĆ DOŚWIADCZENIE ZADOWOLENIE STYL PROFESJONALIZM

TARGI

W przygotowywaniu tego typu wydarzeń, wiemy doskonale jak istotne są szczegóły m.in. dobrze wybrane miejsce, odpowiednia powierzchnia, szczegółowy i przemyślany plan, zaplecze multimedialne, profesjonalna zabudowa targowa, promocja bezpośrednia oraz w mediach, koordynacja oraz obsługa. Wszystkie te elementy składają się na powodzenie imprezy, co w późniejszym czasie przekłada się na wzrost sprzedaży usług bądź produktów firm wystawienniczych.

Nasza agencja dysponuje systemami wystawienniczymi oktanorm, stołami, krzesłami oraz niezbędną techniką do zbudowania targów od podstaw. Organizując kompleksowo targi zapewniamy także hostessy oraz animatorów dzięki czemu imprezy są ciekawe i efektywne. Dbając o promocję przygotowujemy ją od projektu do zlecenia reklamy w mediach oraz druku materiałów reklamowych.

Wiemy jak istotne jest zapewnienie punktu gastronomicznego wystawcom oraz odwiedzającym targi. Prowadząc restaurację Valentino Ristorante mamy szerokie doświadczenie w usługach cateringowych jak również w organizacji wieczornych bankietów dla wystawców i zaproszonych gości.

Organizujemy targi i imprezy na zlecenie oraz realizujemy własne projekty takie jak www.motoshow.szczecin.pl, SZCZECIN GAMESHOW oraz WEEK&MODY

EVENTY INDOOROWE - W CENTRACH HANDLOWYCH

Od 2004 roku organizujemy imprezy w centrach handlowych. Przygotowujemy otwarcia Centrów Handlowych i Galerii, jak również okazjonalne akcje promocyjne oraz imprezy tj. noce zakupów, rodzinne spotkania (rodzinne.ustudio.pl), sezonowe pokazy mody, Mikołajki, Walentynki, Dzień Kobiet, Dzień Dziecka, jarmarki rękodzieła i inne eventy indoorowe w całej Polsce. Posiadamy doświadczenie w przeprowadzaniu tego samego projektu, jednocześnie w kilku sieciowych galeriach. Gwarantujemy świetną logistykę, zaplecze techniczne: oświetlenie, nagłośnienie, podesty sceniczne, multimedia, konstrukcje specjalne a nawet sprzęt cateringowy. Działamy kompleksowo przygotowując również promocję imprezy oraz materiały reklamowe. Koordynację działań mamy opanowaną do perfekcji.

Realizujemy również kampanie reklamowe w sieciach centrów handlowych oraz wynajmujemy powierzchnię i ustawiamy stoiska reklamowe i handlowe w Galeriach w całej Polsce.

Organizujemy akcje promocyjne z udziałem hostess w centrach handlowych w całym kraju, dysponujemy koordynatorami oraz własnym transportem. Nie ma dla nas żadnych ograniczeń!